Pozycje 1-1 z 1

Firma

Biuro Rachunkowe "Bilans" działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz certyfikatu wydanego przez Ministerstwo Finansów (Dziennik Urzędowy MF z 2002 r. Nr 120, poz. 1022). Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Celem działalności biura jest odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z urzędami skarbowymi i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością. Pracownicy biura to doświadczone osoby, które z należytą uwagą traktują swoje obowiązki. Przestrzegają zasady poufności informacji, jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin m.in. prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa cywilnego. Nasi klienci to głównie małe i średnie firmy: handlowe, usługowe, budowlane, transportowe (są wśród nich osoby fizyczne, spółki cywilne spółki jawne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością), obsługujemy też osoby fizyczne uzyskujące dochody np. z wynajmu lokali.

Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy komputerowo. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę. Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.

Dla naszych klientów przygotowujemy różne promocje m.in. osoby rozpoczynające działalność gospodarczą mogą liczyć na pomoc w rejestracji podmiotu. Pomagamy także w zakładaniu spółek w kancelarii notarialnej i rejestracji ich w KRS, urzędzie skarbowym i ZUS. Ponadto istnieje możliwość odbioru dokumentów w siedzibie klienta.

Kontakt

Kontakt

Biuro Rachunkowe "Bilans"
Dorota Saczyńska-Włodarczyk
Kancelaria Podatkowo - Prawna

ul. Majakowskiego 37,
41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
32-300 Olkusz

tel. 0 668 184 732
tel/fax. (032) 260 03 08

e-mail: qfjovynaf(mbe)tznvy.pbz

Dojazd

Dojazd

Biuro Rachunkowe Bilans Dorota Saczyńska-Włodarczyk